Aké blond vlasy máte ?

blond vlasy kerastase

Aké blond vlasy máte ?

Blond vlasy

Na svete je toľko typov blondínok, koľko je žien. Identifikovali sme šesť ikonických úrovní v celom spektre blond – s rutinami Kérastase Blond Absolu, ktoré im zodpovedajú. Aké blond vlasy máte vy ?

Máte sivú blond ?

Tak to Ste doslova najlepšia. Prirodzene sivá alebo úplne odfarbená a tónovaná strieborná farba. Budete však musieť úplne odstrániť žlté tóny, aby váš vzhľad zostal svieži a nadčasový. Odporúčame použivať ako dennú rutinu šampón Bain Lumiere, starostlivosť Cicaflash a na konečnú úpravu vlasov termoochraný krém Cicaplasme. Vlasy krásne rozjasní, hydratuje a dodá textúru.

Ste platinová blond ?

Výrazného výzoru sa určite nebojíte. Zosvetlené na extrémne popolavý blond s odfarbovačom alebo silným melírovaním, vaše vlasy sú vysoko citlivé. Je potrebné ich vyživovať a chrániť pred žltými tónmi v dôsledku oxidácie a vystavenia slnku alebo teplu. Denne môžete používať šampón Bain Lumiere, maska Ultra-Violet a ochranný krém pred teplom Cicaplasme. Raz dva krát do týždna použiť aj Cicanuit, nočné sérum.

Kalifornská blondínka ?

Trávite veľa času na pri mori, na pláži alebo chcete vyzerať ako by Ste tam bola? Milujete zosvetlenie, keď sú konce vlasov jasnejšie, ako keby ste celú sezónu strávili surfovaním v Malibu. Vaša denná rutina na hydratáciu by mala pozostávať – šampón Lumiére, starostlivosť Cicaflash a krém s UV ochranou Cicaplasme. Nezabudnite isto ani na nočné sérum Cicanuit.

Melír k blond ?

Milujete blond farbu, ale nechcete mať s ňou starosti. Chcete farbu s nízkymi nárokmi na údržbu a užiť si jednoduchý vzhľad kontrastných odrastených korienkov. Používať by ste mala fialový šampón Bain Ultra-Violet, starostlivosť Cicaflash a ochranný krém Cicaplasme.

Karamelové blond vlasy ?

Máte dušu brunetky, ale chcete byť jasnejšou verziou seba, aj keď je to len na sezónu. Hnedé a blond tóny sa spájajú pre jedinečný efekt. Umývať denne vlasy si môžete šampónom Bain Lumiére, používať starostlivosť Cicaflash a ochraný krém pred teplom Cicaplasme.

Slnkom pobozkané blond vlasy ?

Rozhodne nechcete byť úplne blond, no nezľakli by ste sa ani dobre zvoleného melíru, ktorý rozžiari celý váš look. Vaša denná rutina by mala pozostávať zo šampónu Bain Lumiere, starostlivosti Cicaflash a na konečnú úpravu vlasov použiť termoochraný krém Cicaplasme. Nočný regeneračné sérum Cicanuit.

Zastavte sa u nás na salóne v Trenčianskych Tepliciach, kde Vám krásne blond spravíme a poradíme aj vhodnú vlasovú kozmetiku. Produkty Kérastase si môžete pohodlne zakúpiť aj cez náš eshop www.daria.sk

Menu