Predlžujeme vlasy páskami Hairdreams

Predlžujeme vlasy Hairdreams

Predlžujeme vlasy páskami Hairdreams

Predlžujeme vlasy páskami Hairdreams

od 2023 predlžujeme vlasy páskami Hairdreams z pravých ľudských vlasov. Ak si chcete splniť sen o krásnych dlhých vlasoch, neváhajte nás kontaktovať. Sme hrdí, že sme začali spolupracovať s globálnou značkou v predĺžení vlasov.

Tajomstvo úspechu rakúskeho výrobcu vlasov Hairdreams? Vysoká kvalita produktov, ktorá je výsledkom viac ako 30-ročných skúseností a neustáleho vývoja. Metódam a patentovaných produktom dôveruje vyše 4000 partnerských kaderníkov vo viac ako 60 krajinách medzi ktoré patríme už aj my salón Dária Exclusive a milióny zákazníčok a zákazníkov po celom svete.

S vlasovými páskami Hairdreams Quikkies & Quikkies Secrets môžeme vytvoriť krásne očarujúce hrivy a kreatívne účesy za krátky čas, nakoľko aplikácia kaderníčky je rýchla.
Quikkies a Quikkies Secrets sú extrémne odolné a flexibilné. Spoje sú vyrobené zo špeciálnej mikrovláknovej tkanina a dokonale sa prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka tomu sú pásky mimoriadne pohodlné a pomáhajú udržiavať prirodzený vzhľad vlasov. Ak výskúšate vlasové pásky Quikkies Secrets, ktoré sú skoro neviditeľné vďaka inovatívnemu nastrelovaniu. Vyzerajú, že vlasy vyrastajú z samotnej pásky, preto radi predlžujeme vlasy páskami Hairdreams.

Už viac ako 30 rokov výrobca vytvára jemné kreácie z pravých vlasov – a každá je jedinečná! Osvedčené manuálne metódy a tajné receptúry sa stretávajú s najnovšou patentovanou technológiou.

Počas výroby sa každý vlas dôkladne skúma, aby sa spoľahlivo roztriedili rôzne farebné tóny. Na vlasy Hairdreams sa nakoniec spracuje len asi 30 % pôvodných vlasov. Výsledne spracovanie je „remy“, čo znamená zarovnané v rovnakom smere a s neporušenými vlasovými kutikulami.

5-STAR – prémiová kvalita vlasov pre náročných zákazníkov

Vlasy Hairdreams 5-hviezdičkovej kvality sú vysokokvalitné, zdravé pravé vlasy s neporušenou vlasovou kutikulou a prirodzeným leskom:

– vyrobené zo zdravých, tmavých pravých vlasov
– starostlivo zosvetlené počas niekoľkých týždňov pomocou patentovaného kyslíkového postupu a zafarbené na požadovaný farebný tón
– vysoká pružnosť a elasticita

Pred samotnou aplikáciou je potrebné, aby sa klientka objednala na bezplatnú 10-15 minútovú konzultáciu. Následne sa spolu s kaderníčkou dohodnú na počte vlasov, dĺžke a výslednej cene.

 

Menu