Ako to celé začalo. Dária Exclusive

Dária Exclusve

Ako to celé začalo. Dária Exclusive

Kaderníctvo Dária

Majiteľka salónu Dária Exclusive Majka prevzala v roku 2006 kaderníctvo v Košeci, okres Ilava. Salón pomenovala po svojej neteri Kaderníctvo Dária. Získala tam prvé skúsenosti s touto krásnou hobby-prácou.

V roku 2015 pridala druhú prevádzku v Dubnici nad Váhom a o rok neskôr tretiu prevádzku dámskeho a pánskeho kaderníctva Dária v Pruskom. Zamestnávala tam a postupne zaúčala celkom 3 kaderníčky.

Dária Exclusive kadernícky salón

V roku 2019 prišla myšlienka o exkluzívnom kaderníckom salóne. Miesto, kde by zákazníci ocenili priateľský no stále profesionálny prístup, kvalitné vybavenie a kozmetiku, pekné priestory. A tak vznikol koncept salónu Dária Exclusive v Trenčianskych Tepliciach, v novej polyfunkčnej budove. Keďže tomuto salónu bolo a je potrebné sa venovať denno-denne na 100%, prišlo ďalšie rozhodnutie. Ukončiť resp. odpredať jednotlivé kaderníctva v Košeci, Dubnici aj v Pruskom.

Spolu s mojimi kolegyňami sa snažíme, aby sa u nás každý jeden zákazník cítil príjemne a odchádzal maximálne spokojný a oddýchnutý. Občerstvenie ako káva, čaj alebo pohár Prosecca je u nás samozrejmosťou. Najnovšie sa snažíme spríjemniť sedenie u nás aj dobrým koláčikom 😉

Pravidelne sa školíme v L´Oreál akadémiách, sledujeme aktuálne trendy nie len u nás ale aj vo svete.

Naše zákazníčky sú obyvateľky Teplíc ale aj z celého Trenčianskeho kraja – Trenčín, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica a Ilava. Aktuálne pracujeme všetky 4 kaderníčky a otvorení sme 6 dní v týždni. Rezervovať termín si viete telefonicky na čisle 0948/610 500 alebo online cez nás rezervačný systém tu.

Stále prijímame nové zákazníčky. Aj keď sme dámske a pánske kaderníctvo, a veľmi rady striháme pánov, viac sa zameriavame na dámsku klientelu.

Používame vlasovú kozmetiku Kérastase Paris a Redken 5th Avenue. Vlasy predlžujeme technikou vlasovými páskami Nanotape.

Kaderníctvo je miesto, kde by si mal človek oddýchnuť a zároveň mal pocit, že je o jeho zovňajšok postarané. A odchádzať s pocitom „wow“.
Tešíme sa na Vašu návštevu u nás na salóne.

Menu