Darčeky pod stromček

darčeky pod stromček

Darčeky pod stromček

Milí naši zákazníci, Vianoce sa pomaly ale isto blížia a my tu pre Vás máme nachystané krásne darčeky pod stromček, ktoré potešia Vašich blízkych.

Ako asi viete od 25.11.2021 prebieha „lockdown“ a náš kadernícky salón Dária Exclusive musí byť zatvorený. Oficiálne na 2 týždne, následne Vláda SR má prehodnotiť situáciu. Je to pre náš veľmi náročné, kedže denné náklady na chod salónu (mzdy pre kaderníčky, úvery, faktúry, energie, atď.) sú príliš vysoké a príjmy sú 0, slovom nula.

Preto sa snažíme aspoň takouto formou zabezpečiť nejakú tržbu. Náš eshop daria.sk funguje, balíčky Vám odošleme do 24-48 hodín.

Darčekové sady sú limitované balíčky vlasovej kozmetiky Kérastase Paris a Redken 5th Avenue a sú do vypredania zásob. Luxusné sady sú za zvýhodnenú cenu a potešíte pod stromček Vašu mamu, manželku, priateľku alebo aj samú seba:-)

Ideálne vianočné darčeky pod stromček je aj Darčeková poukážka v hodnote 25€/50€/75€ alebo 100€ na kadernícke služby v našom salóne. Veríme, že lockdown nebude fungovať príliš dlho a budeme môcť opäť pracovať a robiť Vaše vlasy krásne a zdravé.

Menu