II. S akou kozmetikou pracujeme? Kozmetika Kérastase Paris.

kerastase kozmetika

II. S akou kozmetikou pracujeme? Kozmetika Kérastase Paris.

Luxusná vlasová kozmetika Kérastase Paris patrí medzi exkluzívne produkty v sieti L´Oreál, a navyše pracujú s nimi iba najväčšie kadernícke salóny.

Osobne som veľmi rada, že náš kadernícky salón splnil náročné podmienky na získanie takejto značky, ale najdôležitejšie je, že aké kvalitné sú produkty a že je radosť s nimi pracovať a ponúkať naším zákazníčkam.

Táto celosvetová značka uviedla na trh ako prvá masku na vlasy či termoochrannú starostlivosť. Medzi globálne ambasádorky značky patrí aj modelka Emily Ratajkowski.

Produkty sú kvalitné, majú krásnu textúru a neskutočnú vôňu. Môžete si ich u nás na salóne vyskúšať či objednať v našom eshope.

Kozmetika Kérastase Paris je obľúbená aj u naších kaderníčiek a všetky ju používajú aj na doma. Máme s produktami bohaté skúsenosti a hlavne zaručenú 100% spokojnosť.

Na internete sa však pravdepodobne predávajú aj „fake-ove“, neoriginálne či inak upravované produkty, náš salón garantuje 100% originalitu. Preto dôverujte pri kúpe produktov z internetu len overeným predajcom, prípadne profesionálnym kaderníckym salónom.

Veľmi obľúbené kúry na vlasy patrí Fusio-Dose. Táto expresná služba netrvá dlhšie ako 10 minút a odporúčame ju klientkám ku každej službe ako je strihanie, farbenie, česanie atď. Kaderníčka namieša špeciálny kokteil na konkrétny typ vlasov. Exkluzívne Kerastase rituály, pri ktorých vlasy dostanú požadovanú starostlivosť a zákazníčka pri tom zrelaxuje na masážných kreslách.

Menu