Najčastejšie otázky od zákazníkov

časté otázky

Najčastejšie otázky od zákazníkov

Najčastejšie otázky, ktoré nám prichádzajú cez sociálne siete (instagram alebo facebook) sme spísali do pár bodov. Možno pomôžu aj Vám, aby ste sa dozvedeli všetko potrebné o našom kaderníckom salóne. 🙂

Kde sídlime?

Náš kadernícky salón Dária Exlusive nájdete na ulici Gen.M.R.Štefánika 1939, Trenčianske Teplice. Sídlime priamo v polyfunkčnej budove, kde sú na prízemí iba obchodné priestory – lekáreň, kaviareň…Budova je priamo pri hlavnej ceste, kúsok pri OC Amadeus.

Je možné u Vás zaparkovať ?

Áno pri budove, od hlavnej cesty je pár parkovacích miest, prípadne je možné zaparkovať pri panelákoch cca 20 metrov.

Dá sa platiť platobnou kartou ?

Áno! Je nám jasné, že u väčšiny kaderníctiev táto možnosť nie je z pochopiteľných dôvodov. U nás má zákazník platby v hotovosti alebo kartou či mobilným telefónom.

Ako sa dá rezervovať termín ?

Je viacero spôsobov. Priamo na stranke www.kadernictvoteplice.sk je odkaz Rezervácia termínu – ktorá Vás presmeruje na rezervačný systém. Následne si zvolíte druh služby, kaderníčku, termín a vyplníte údaje ako meno a telefónne číslo. Samozrejmosťou je telefonická rezervácia na 0948/610500, prípadne whatsapp. Objednať sa dá aj cez  Facebook messanger alebo Instagram.

Môžem použiť Vaše farby ak som tehotná ?

Odporúčame vždy konzultovať so svojím lekárom! Všeobecne však platí, že vlasové farbiace systémy od REDKEN (chromatics, shades alebo color gels) neobsahujú amoniak, prípadne minimálne množstvo.

Môžem prísť s kamarátkou / mamou v rovnaký čas ?

Je to možné:-) Máme 3 kadernícke kreslá a sme 4 kaderníčky. Dá sa nájsť teda aj spoločný termín.

Chcem tú istú kaderníčku, ktorá mi robila vlasy aj naposledy.

Není to žiadny problém. Sme veľmi rady, že Ste bola spokojná s našou kaderníčkou, a pri objednávke len treba nahlásiť ku ktorej z nás chcete ísť. Keďže rotujeme, nebývame v práci každý deň.

Viete mi poslať cenník Vašich služieb ?

Samozrejme. Sme transparentní a chceme sa vyhnúť prípadnej nespokojnosti z finálnej ceny. Cenník našich služieb nájdete na oficiálnej webstránke Dária Exclusive , nalepený na dverách pri vstupe (viditeľný z vonku) alebo aj priamo v kaderníctve.

Chcem darovať vlasy cez projekt #Vystrihaj sa Slovensko!

Rady Vás  tom podporíme a za službu si nič neúčtujeme. V minulosti sme takto strihali zákazníčky, ktoré chceli vlasy darovať aj v kaderníctva Dária v Dubnici, Košeci ale aj v Pruskom. Dva krát sme sa zapojili aj v Dária Exclusive v Trenčianskych Tepliciach.

Holíte aj brady pánom ?

Sme dámske a pánske kaderníctvo. Veľmi rady striháme pánov, žiaľ úpravy brady či iné holičské, resp. barberské služby nerobíme.

Zhrnuli sme najčastejšie otázky od nových klientov, ak sme na niečo zabudli, pýtajte sa, veľmi rady Vám odpovieme:-)

Menu