Novinka od Kérastase Chroma Absolu

kerastase chroma absolu

Novinka od Kérastase Chroma Absolu

Novinka od Kérastase na rok 2022 je vlasová kozmetika Chroma Absolu. Je to úplne nová produktová rada pre farbené vlasy.
Určená je pre všetky ženy, ktoré si chcú a potrebujú ozdraviť vlasy namáhané farbením a podčiarknuť ich krásu a lesk. Vďaka ošetrujúcim kyselinám a výťažkom z pupočníka azíjského ostáva farba zachovaná (až do 92%) počas šiestich týždňov.

Šampón, starostlivosť, maska..

1. Hydratačný ochranný šampón Bain Chroma Respect pre jemné až stredne jemné vlasy.  Intenzívna hydratácia pre vlasové vlákna so zníženou poréznosťou, vďaka ktorej vydrží farba dlhšie a až o 74% viac žiarivého lesku. Zákazníčka získa neuveriteľný ľahký pocit vlasov.

2. Bain Riche Chroma Respect je vyživujúci ochranný šampón určený pre stredne jemné až hrubé farbené vlasy.  Do vlasového vlákna dodáva okamžitú hebkosť a zabraňuje krepovateniu po farbení. Vlasy sú až o 61% vyživenejšie.

3. Ľahká starostlivosť na posilnenie vlasov Fondant Cica Chroma určená pre jemné až stredne jemné vlasy. Cieľom je preniknúť do vnútra vlasov, vďaka čomu sú pramene o 86% silnejšie a hydratovanejšie.

4. Masque Vert Chroma Filler je hĺbkovo vyživujúca maska pre stredne jemné až hrubé farbené vlasy. Vlasy sú až o 59% žiarivejšie.

5. Regeneračná oplachová starostlivosť pre žiarivý lesk Soin Acide Chroma Gloss. Farba vlasov je výraznejšia a vyžaruje až o 70% viac lesku. Vlasy sú okamžite jemnejšie a až o 94% hydratovanejšie.

6. Antioxidačné termoochrané sérum Chroma Thermique s intenzívnou ochranou proti vlhkosti a vodným molekulám vo vzduchu, o 77% menej krepovateniu po farbení. Má silné antioxidačné vlastnosti a termoochranu až do 230ºC, ktorú využijete pri kulmovaní alebo fúkaní.

Ak vás zaujala táto úžasná novinka od Kérastase Chroma Absolu. Zastavte sa u nás na salóne Dária Exclusive, kde Vám jednotlivé produkty ukážeme a vysvetlíme ich používanie. Máme pre Vás k dispozícii aj malé vzorky na otestovanie.

Vlasovú kozmetiku od Kérastase Paris si môžete pohodlne a jednoducho objednať aj z nášho eshopu www.daria.sk

Menu