Páni aj Vám padajú priveľmi vlasy ?

kozmetika proti padaniu vlasov

Páni aj Vám padajú priveľmi vlasy ?

Páni aj Vám padajú priveľmi vlasy ?

Padanie vlasov trápi nie len ženy ale aj mužov. Kérastase Paris prichádza s dvojitou starostlivosťou o vlasy proti vypadávaniuGenesis Homme. Vlasová kozmetika je určená pre oslabené vlasy so sklonom k rednutiu. Okamžite zahusťuje každé vlasové vlákno a dodáva im plnosť, zároveň dlhodobo ošetruje vypadávanie vlasov.
#NEVERBEAFRAIDOFFALLING

Čo obsahuje Kérastase Genesis Homme ?

Extrakt z koreňov zázvoru + Kreatín +  polymér Aminexil

Tieto zložky úspešne posilňujú a zahusťujú vlasové vlákno a dodávajú vlasom okamžitý plnší vzhľad.

Zázvorový extrakt znižuje apoptózu/programované bunkové odumieranie. Koreň zázvoru má ochranný účinok pred poškodením spôsobeným vonkajšími faktormi.
Vlasy sú vystavené mnohým interným a externým faktorom, ktoré ich deň za dňom oslabujú. Kreatín pomáha obnoviť a posilniť štruktúru vlasov zvnútra, zlepšiť ich mechanické vlastnosti a chrániť ich pred poškodením teplom a UV žiarením.

V laboratóriach L´Oréal zistili, že Aminexil má schopnosť zabrániť tuhnutiu kolagénových väzieb. Je teda kľúčová aktívna ingrediencia na udržanie pružnosti plášta, z ktoré vlas vyrastá. Aminexil umožňuje ukotviť sa pevnejšie vo vlasovej pokožke. Tiež zabraňuje tvrdnutiu kolagénu okolo vlasových folikulov.

Denná rutina

1. Umývanie vlasov

  • čistiaci a posilňujúci šampónový kúpeľ Bain de Force Quotidien. Je určený pre oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu. Jemne čistí vlasovú pokožku, vlasy. Hydratuje a zjemňuje vlasy.
  • šampónový kúpeľ na posilnenie hustoty vlasov Bain de Masse Epaississa. Je určený pre oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu. Dodáva pocit väčšej hustoty vlasov. Okamžitý objem a textúra.

Použitie: 5ml najskôr aplikujte na vrch hlavy, následne na boky, nakoniec na zátylok. Jemne vmasírujte a opláchnite.

2. Regenerácia

  • posilňujúce sérum proti vypadávaniu vlasov na každodenné použitie Serum Anti-chute Fortifiant. Zlepšuje odolnosť a minimalizuje vypadávanie vlasov. Osviežuje, upokojuje. Klinické testy potvrdili menšie vypadávanie vlasov už po 6 týždňoch.

Použitie: Používajte denne ráno alebo pred spaním počas 6 týždňov. Aplikujte 4 dávky (4 x plná pipeta) na suchú vlasovú pokožku. Neoplachujte.

3. Styling

  • Sprej na posilnenie a obnovenie hustoty vlasov Spray de Force Epaississant. Zahusťuje každé vlasové vlákno. Dodáva textúru už od korienkov s prirodzeným vzhľadom. Ľahká fixácia, nelepí.  Poskytuje objem až na 24 hodín.

Použitie: Aplikujte priamo na vlasy alebo do dlaní. Vmasírujte do mokrých vlasov. Neoplachujte, vyfénujte.

  • texturizačný vosk pre zahustenie vlasov Cire d´Epaisseur Texturisante. Zahusťuje každé vlasové vlákno, aby sa dosiahol plnší a silnejší objem vlasov. Stredná fixácia, nelepí. Matný vzhľad. 5 x hustejšie vlasy pri použítí so šampónovým kúpeľom.

Produkty si môžete zakúpiť u nás na kaderníckom salóne v Trenčianskych Tepliciach alebo cez nás eshop www.daria.sk

Páni ak aj Vám padajú priveľmi vlasy neváhajte a vyskúšajte radu Genesis Homme.

Menu