Pánska vlasová kozmetika

panska vlasova kozmetika

Pánska vlasová kozmetika

Pánska vlasová kozmetika

Áno, v 21 storočí je normálne a priam žiaduce, aby sa aj páni starali o svoj vzhľad. Upravené vlasy muža sú proste sexi.

Či už navštevujete barbera alebo pánske kaderníctvo prípadne náš salón. Okrem klasického ostrihania Vám vieme odporúčiť kvalitnú starostlivosť o vlasy určenú pre mužov pod značkou Redken Brews – pánska vlasová kozmetika. Tieto produkty boli vymyslené a navrhnuté v New Yorku. V žiadnom prípade sa nedajú porovnávať kvalitatívne s bežnými produktami v drogériach.

Šampóny a kondicionéry boli vylepšené o slad, zložku, ktorá je skvelá pre všetky typy vlasov. Samozrejme, tieto receptúry nie je to jediné, pri ktorom sa výrobca inšpiroval pivom 🙂 Ale aj samotný dizajn obalu na starostlivosť o vlasy má tvar pivovej fľaše. Cieľ je teda jasný. Povedzme si úprimne, ktorý chlap nemá rád pivo. Pochopiteľne, šampóny neobsahujú žiadny alkohol.

Z bohatej ponuky pánskej vlasovej kozmetiky si viete vybrať napríklad kvalitný lak na vlasy, ktorý ich nezlepuje a nezanecháva žiadne stopy po jeho použití. Alebo možno preferujete extra silný gel na vlasy vhodný pre všetky typy vlasov.

Naším najpredávanejším produktom je tvarujúca krémová pomáda Clay pomade, ktorá dodá vlasom hrubú textúru. Silná fixácia, bez toho aby zaťažovala vlasy. Určite treba vyskúšať aj pomády či tvarujúce pasty. U nás si vyberie každý.

Ak máte cestu do Trenčianskych Teplíc, určite sa u nás zastavte. Spoločne vyberieme pre Vás vhodný šampón alebo stylingový produkt. Všetky produkty nájdete aj na našom eshope www.daria.sk.

Menu