Predlžovanie vlasov Nanotape

nanotape pasky

Predlžovanie vlasov Nanotape

Veľa žien túži po krásnych dlhých vlasoch, žiaľ nie každej je to dopriate. Sú rôzne techniky predĺženia či zahustenia vlasov. Ak má byť zmena takéhoto image-u len jednorázová či príležitostná udalosť (napr. svadba, oslava, či iná spoločenská udalosť) odporúčame použiť príčesky. Tie si vie zákazníčka nasadiť aj sama. Ak však zákazníčka túži po dlhých vlasoch alebo hustejšej hrive, ideálne je profesionálne predĺženie v kaderníckom salóne. Predlžovanie vlasov Nanotape páskami, micro ringami, keratínom, ultrazvukom a iné.

My predlžujeme vlasy len technológiou nalepovania vlasových pások – NANOTAPE. Stredoeurópske ultra jemné vlasy nakupujeme od českého výrobcu Profibeauty. Vlasy sa dajú zakúpiť buď panenské (nikdy nefarbené) alebo farbené. Technika predlžovania je veľmi rýchla a relatívne jednoduchá. Výrobca používa pravé vlasy a kvalitné spojovacie pásky. Garantuje pevnosť spojov bez straty jediného vlasu. 100% ručná práce.

Výhody

Predlžovanie vlasov Nanotape je efektívna a aktuálne veľmi populárna metóda. Najväčšia výhoda pri tomto spôsobe je, že spoje skoro vôbec nevidno a nezaťažujú vlasy ako iné metódy. Aplikácia je rýchla (30-60 minút) a bezbolestná. Vlasy Vám nafarbíme podľa Vašich požiadaviek, a aby ladili s Vašou farbou. Na prelepenie vlasových pások odporúčame prísť raz za 2-3 mesiace.

Máte záujem ?

Ak máte záujem o predĺženie vlasov, dohodnite si u nás bezplatnú konzultáciu. Ukážeme Vám vzorkovník a spolu zvolíme požadovaný počet balení, farbu a dĺžku vlasov. Vyrátame Vám orientačnú cenu za vlasy.  Odporúčame však počítať s minimálne 2-3 baleniami, čo sa orientačne pohybuje na úrovni približne 500-600€. Český výrobca za svoju kvalitu ručí. Preto ani my nepredlžujeme vlasy z neovereného zdroju alebo ak si ich zákazníčka iba prinesie kúpené z internetu. Nevieme totiž garantovať kvalitu.

Garantovať môžeme len to, že budete spokojná a za tým si stojíme. Jednoducho kvalita niečo stojí. Naše zákazníčky sú spokojné s novými vlasmi.

Menu