Školenie foilayage v L´oréal Academy

Školenie foilayage v L´oréal Academy

Školenie foilayage v L´oréal Academy

Školenie foilayage v L´oréal Academy v Prahe

Dňa 1.9.2022 sme absolvovali celodenné profesionálne kadernícke školenie značky Redken v akadémii L´oréal Academy v Prahe.  Tento krát bolo školenie na techniku foilayage. Školiace sídlo značky Redken patrí spolu s Kérastase Paris a L´oréal Proffesional pod jednu spoločnú centrálu. Samozrejme kedže sme prišli o deň skôr, bol priestor aj na prechádzky krásnou Prahou:-)

Neviete čo je to foilayage ?

Jedná sa v podstate o kombináciu kontrastného zosvetlenia pomocou melíru, no zároveň jemného a prirodzeného prechodu ako pri balayage. Pri tradičnom melíre sa takmer vždy používa fólia a farba sa aplikuje na korienky vlasov, zatiaľ čo balayage je ručne maľovaná technika pracujúca s jednotlivými časťami vlasov.

Technika balayage, ktorú všetky zákazníčky poznajú, sa neustále vyvíja. My sme preto rady, že školenie od profesionálnych školiteľov v L´oréal Academy v Prahe bolo obohacujúce. Aj my sa potrebujeme a chceme neustále vzdelávať, aby sme Vaše vlásky robili čo najlepšie a Vy odchádzali z nášho salónu čo najspokojnejšie. Rady sa učíme len od tých najlepších.

Obrázok je reálny na modelke, ktorú sme robili. Čo poviete ? 🙂

Ak máte záujem vyskúšať foilayage, objednajte sa na termín k Majke v našom salóne Dária Exlusive. Telefónne číslo 0948/610 500 (aj whatsapp) alebo online cez náš rezervačný systém kaderníctvoteplice.sk

Menu