Súťaž na Instagrame Dária Exclusive

súťaž

Súťaž na Instagrame Dária Exclusive

Na našom Dária Exclusive instagrame @dariaexclusive prebieha od 1.9.2021 do 14.9.2021 súťaž o novú regeneračnú hĺbkovú kúru Redken Acidic Concentrate (ABC). Keďže chceme Vám priblížiť túto novinku, je nie len pre Vás, ale aj pre Vaše 2 kámošky.

Podmienky sú úplne jednoduché. Sledujte náš profil @dariaexclusive na instagrame Dária Exclusive (daj follow), a v komente označte 2 osoby, s ktorými chcete na vlasovú kúru prísť. Súťaž a vyhraj.

15.9.2021 vyžrebujeme 1 výhercu, ktorý si užije deň so svojimi priateľkami u nás v kaderníckom salóne Dária Exclusive. Všetky tri naraz! Predstavte si, masážne kreslo, vlasová kúra, koláčik s kávičkou…možno prosecco 😉

Okrem zvýšenia sledovateľov na sociálnej sieti, chceme predovšetkým odprezentovať túto novinku od Redken, a motivovať viaceré zákazníčky aby minimálne 4x do roka si dopriali ozdravovaciu kúru vlasov.

Acidic Bonding concentrates slúži na optimálne pH vlasu, správnu hydratáciu a dodanie proteínov. Výsledok sú krásne, vyživené a zdravé vlasy. Viditeľné už po prvom ošetrení.

Vlasová kúra ABC stojí u nás v kaderníctve 30€ s DPH vrátane fúkanej. Trvá cca 60 min. Rezervujte si termín ešte dnes!

Menu