To pravé ošetrenie pre poškodené vlasy

redken acidic ošetrovaci system

To pravé ošetrenie pre poškodené vlasy

Značka Redken prináša v roku 2021 revolučný ošetrujúci systém pre oslabené a chemicky či mechanicky poškodené vlasy – ACIDIC CONCETRATES.

Vlasová kúra sa zameriava na 3 prvky :
– optimálne pH
– ideálna miera hydratácie
– vyvážené proteíny

Po ošetrení sú vlasy hydratované, pružné, lesklé a ozdravené.

Zdravé vlasy dosiahneme ak je správny pomer proteínov a hydratácie, ktorá podporuje kyslé pH.

  1. Acidic Moisture Concentrate – pomáha hydratovať vlasové vlákno a dodáva hebkosť.
  2. Acidic Amino Protein Concentrate – dodáva rovnováhu proteínov a vlasy spevňuje
  3. Acidic pH Sealer – dodáva rovnováhu správneho pH vo vlasoch

Tento komplexný ošetrujúci systém Vám zaručí ozdravené a lesklé vlasy a zníži poškodenie vlasov už po prvom použití. Ošetrenie je možné aplikovať samostatne alebo odporúčame aj ku farbení či zosvetlení vlasov. Dôležitá je samozrejme aj domáca starostlivosť.

SILA VYUŽITIA pH:
Rovnica pre zdravé vlasy spočíva v správnej rovnováhe proteínu a hydratácie, ktorá podporuje kyslé pH. Zamedzuje poškodeniu vlasov počas chemických procesov (farbenie, tónovanie, zosvetľovanie). Zacelenie vlasovej kutikuly pre dlhotrvajúce výsledky a uzamknutie ošetrujúcich látok vo vlase. Navrátenie pevnosti a zdravia vlasom.

VÝSLEDOK:
Profesionálne personalizované ošetrenie na mieru pre všetky typy vlasov a akúkoľvek potrebu klientky. Kompletná vlasová transformácia a zvrátenie poškodenia. Cielene zamerané na tri základné stavebné prvky vlasov: optimálne pH, potrebná miera hydratácie a vyváženie proteínov. Dodáva 3x vyššiu dávku hydratácie v jedinej aplikácii v porovnaní s bežnou starostlivosťou. Okamžite lesklejšie a hladšie vlasy. Zlepšuje pružnosť a poréznosť vlasov

vlasova kura

Pre viac informácií sa neváhajte opýtať priamo na salóne.

Menu