Trápia Vás stále suché vlasy ?

kozmetika na suché vlasy

Trápia Vás stále suché vlasy ?

Každá z nás je iná a predsa máme niečo spoločné:-) Chceme vyzerať a cítiť sa pekne, zdravo a sebavedomo. Pomáha nám v tom vkusné oblečenie, krásny make-up, štýlové topánky alebo luxusná kabelka, pestrá strava a cvičenie. Nie nadarmo sa však hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Je preto veľmi dôležité dbať a pravidelne sa starať aj o svoje vlasy. Robíte to, no Vás stále trápia suché vlasy ? Neviete si rady ?

O zdravej strave a rôznych vitamínov, ktoré pomáhajú skvalitniť samotný vlas, písať nebudeme. Nato sú iní odborníci a iné články.

Vplyvy na vlasy

Najdôležitejšie faktory sú samozrejme DNA a hormóny, ktoré ovplyvňujú kvalitu a stav našich vlasov. Ďaľšie sú vonkajšie vplyvy ako smog, UV žiarenie, mechanické namáhanie vlasov (ako je česanie, žehlenie, kulmovanie), ale aj samotné umývanie… Tieto vonkajšie vplyvy už ale vieme ovplyvniť a zlepšiť.

Pri umývaní vlasov je dôležitý výber vlasovej kozmetiky. Podľa stavu a typu problému si následne zvoliť širokú ponuku kvalitných výrobkov. Samozrejme treba si určiť aj to koľko chcete do kozmetiky investovať.  Vybrať si ich na základe recenzií alebo na základe odporúčania kaderníčky či kaderníka.

U nás na salóne Dária Exclusive Vám vieme spraviť bezplatnú konzultáciu či prípadnú diagnostiku vlasov. Následne Vám odporúčime správny typ vlasovej kozmetiky na Váš problém. My pracujeme a užasné výsledky dosahujeme s Redken 5th Avenue a Kérastase Paris.

Suché vlasy ako s nimi bojovať.

Pri problémoch so suchými vlasmi pomáha produktová rada Nutritive od Kérastase.
Široká ponuka produktov od normálnych suchých vlasov až po extrémne suché vlasy.
Produkty by sme rozdelili na 1. umývanie; 2. starostlivosť; 3. úprava alebo finálna starostlivosť; 4. nočné regenerovanie

1. umývanie
Na výber je z troch kvalitných šampónov Bain Satin1 – mierne suché vlasy; Bain Satin2 – veľmi suché vlasy; Bain Magistral – extrémne suché vlasy.
Vlasy krásne prečistia a dodajú im potrebnú výživu. Okamžite pocítite poddajné vlasy, hebké na dotyk.

2. starostlivosť
Po dôkladnom umytí vlasov, nasleduje vyživujúca starostlivosť – či už napríklad ľahká Lait Vital alebo masku Masquintense.

3. finálna starostlivosť alebo úprava vlasov
Pri žehlení alebo fúkaní vlasov je bezpodmienečne nutné ochrana vlasov Nectar Thermique. Toto vyživujúce mlieko zároveň chráni vlasy pred teplotou až do 180 stupňov. Aplikuje sa do dĺžok a do koncov. Po fúkanej už sa neoplachuje.

4. nočná regenerácia
Ak sa chcete ráno prebudiť s krásnymi vlasmi, odporúčame jednoznačne nočné sérum 8H Magic night serum. Aplikuje sa pred spaním cca 2-4 pumpičky a nechať pôsobiť. Vlasy hĺbkovo vyživuje počas vášho spánku. A nie neodtlačí sa na vankúš 😉 To je proste „musthave“.

Ak aj Vás trápia suché vlasy a máte záujem o vyskúšanie vyššie uvedené produkty či konzultáciu. Neváhajte nás navštíviť alebo si ich pohodlne objednajte z nášho eshopu www.daria.sk . Rady poradíme, produkty používame.

Menu