Vianočné balíčky luxusnej kozmetiky

vianocne balicky

Vianočné balíčky luxusnej kozmetiky

Vianočné obdobie sa pomaly ale isto blíži a naši dodávatelia luxusnej kozmetiky Kérastase Paris a Redken 5th Avenue už nám nachystali vianočné balíčky v ponuke.

1. Vianočný balíček Kérastase Blond Absolu Cicanuit

– krásne balenie za zvýhodnenú cenu určené pre blondínky obsahuje silný šampónový kúpeľ Bain Ultra-violet, ľahkú starostlivosť pre zosvetlené vlasy Fondant Cicaflash a neskutočné nočné hydratačné sérum Cicanuit.

2. Vianočný balíček Kérastase Nutritive

– krásne balenie za zvýhodnenú cenu určené pre suché vlasy obsahuje vyživujúci šampónový kúpeľ Bain satin 2, vyživujúca maska Masquintense a termoochranné mlieko Nectar Thermique.

3. Vianočný balíček Kérastase Resistance

– krásne balenie za zvýhodnenú cenu určené pre poškodené vlasy obsahuje regeneračný šampónový kúpeľ Bain Force Architecte, regeneračný kondicionér proti lámaniu vlasov Ciment Anti-Usure a termoochranné obnovujúce mlieko Ciment Thermique.

4. Vianočný balíček Kérastase Nutritive Duo

obľúbené nočné sérum 8h Night magic serum a denná starostlivosť v podobe oleja L´Huile Originale v luxusnej vianočnej sade.

5. Vianočný balíček Kérastase Blond Absolu Duo

Blondínky pozor! Táto špeciálna luxusná sada je určená pre Vás. Obsahuje nočné sérum Cicanuit a dennú starostlivosť vyživujúci olej Huile Cicaextreme. Ideálny darček pre Vašu blond kamošku alebo jednoducho pre seba:-)

6. Vianočný balíček Redken ABC

Ak ste už vyskúšali u nás novú hĺbkovú ozdravujúcu kúru Redken Acidic bonding concentrates, ktorá dodá vlasom potrebnú hydratáciu a proteíny. Postará sa zároveň o ideálne pH. Máme pre Vás aj domácu starostlivosť o poškodené vlasy za zvýhodenú cenu.

Všetky tieto luxusné sady zakúpite u nás na salóne Dária Exlusive. Prípadne si ich už viete zarezervovať. Jedná sa totiž iba o limitovanú edíciu, ktorú máme skladom. A ako každý rok sa rýchlo predajú:-). Ak hľadáte aj luxusnú sadu pre pánov – Vaších mužov, frajerov, partnerov alebo otcov – máme vianočné balíčky luxusnej kozmetiky Kérastase Paris, ktoré ich isto potešia.
Všetky produkty si viete zakúpit aj cez náš eshop www.daria.sk s doručením od kuriéra.

Menu